Норма СЭС - 6 м.кв. на один компьютер.

Открытый форум для дискусий и обсуждений

Модераторы: Bohdan, uaccadmin

Re: Норма СЭС - 6 м.кв. на один компьютер.

Сообщение zlushchaya » Чт мар 25, 2010 11:01 am

Спустя 2 месяца... всё получилось так как я решил :D
zlushchaya
Постоянный участник
 
Сообщения: 140
Зарегистрирован: Пн сен 07, 2009 1:09 pm

Re: Норма СЭС - 6 м.кв. на один компьютер.

Сообщение Feniks » Пт дек 10, 2010 6:42 pm

Господа! Нашел интересную статью.Что Вы думаете по этому поводу?

Санітарна служба: чи необхідно одержувати дозвіл на початок роботи від СЕС?

Напевне, Вам доводилося мати справу з так званим дозволом "на початок роботи підприємства", що видається СЕС. В 2002 р. змінами до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення"1 була скасована вимога щодо одержання такого дозволу. Втім, незважаючи на зміни законодавства, СЕС і досі видає дозволи на початок роботи.
Посадові особи СЕС вимагають одержання дозволу на початок роботи на підставі статті 15 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення". Чи є законною така вимога СЕС? Ні, законодавство не містить вимоги про одержання всіма підприємствами дозволу на початок роботи від СЕС.
Ст. 15 Закону "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" зазначає, що СЕС надає погодження на норми проектування, проектну та нормативно-технічну документацію на будівництво, реконструкцію, введення в експлуатацію нових і реконструйованих об'єктів виробничого, соціально-культурного та іншого призначення.
СЕС вправі вимагати погодження на введення в експлуатацію приміщень, що є новими або реконструйованими. А вимога СЕС щодо одержання дозволу/погодження на будь-які приміщення, що не є новими або реконструйованими (окрім тих, що використовуються для виробництва харчових продуктів), є неправомірною.
Звертаємо Вашу увагу на те, що законодавчо закріплена вимога щодо одержання погодження на введення в експлуатацію приміщень не означає обов'язок підприємця одержувати дозвіл на початок роботи. Адже підприємство може розпочати свою діяльність у приміщенні, раніше введеному в експлуатацію.
Крім цього, Вам варто знати, що незаконне втручання і перешкоджання діяльності суб'єктів господарювання з боку органів державної влади та їх посадових осіб забороняється на підставі ст. 19 Господарського кодексу України.

Пам'ятайте:

Якщо Ваші права порушено, Ви маєте право оскаржити дії органу СЕС чи посадової особи до суду або в адміністративному порядку (до вищестоящого головного державного санітарного лікаря).
1 Закон України від 07.02.2002 № 3037-III "Про внесення змін до Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення України".
Віра Потєхіна
Радник з юридичних питань
Проект "Розвиток підприємництва в Україні"
Міжнародна фінансова корпорація
Feniks
Начинающий участник
 
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Вс окт 03, 2010 7:21 pm

Норма СЭС 6 м кв на один компьютер

Сообщение MSovenok » Пт янв 01, 2016 1:46 am

Непонятная статистика. Что, неужели у кого-то получается жить совсем без ИЕ?
MSovenok
Читатель
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Ср дек 09, 2015 10:27 pm
Откуда: Беларусь

Пред.

Вернуться в Обсуждения

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron